Пародонтит! Захворювання молодих людей чи після 50 років?

     Пародонтит є головною причиною втрати зубів в зрілому віці. Тому і багато людей вважають, що цим захворюванням страждають після 50 років. Але нажаль, це вкрай неправильна думка, так як в зрілому віці люди лише дізнаються що у них пародонтит. І звертаються до стоматолога зі скаргою на рухомість зубів, коли врятувати зуби уже дуже важко. З нашого досвіду ми можемо з упевненістю сказати, що починається усе набагато раніше. Пародонтит – це хвороба молодих! Молодь приходить на лікування карієсу чи зняття зубних відкладень, і при обстеженні виявляється пародонтит початкового або І ступеня важкості (коли на рентгенівському знімку відмічається дистрофія кістки до 1/3 довжини кореня, а в порожнині рота візуально лише в незначній кількості зубний камінь). На цьому етапі захворювання зупинити процес ще можливо, і необхідно.

 й

 

     Ми рекомендуємо не нехтувати усіма відомими правилами і звертатись на професійну чистку зубів не рідше ніж 1 раз на 6 місяців. І пам’ятайте, пародонтит починається в молодому віці і на цьому етапі зупинити  процес ще можливо!!!

     Якщо Ви помітили у себе або своїх близьких хоча б одну із слідуючих ознак, обов’язково відвідайте пародонтолога, це може бути ознакою розвитку пародонтиту:

  • кровоточивість ясен при чистці зубів –тривожний симптом!
  • ясна  червоні припухлі, болісно чутливі.
  • ясна опускаються, оголюючи корені зубів, і зуби здаються довгими.
  • несвіжий подих.
  • виділення гною між зубами і яснами.
  • рухомі зуби.

     Не тягніть час, негайно звертайтесь на консультацію до лікаря стоматолога-пародонтолога, і Вам обов’язково нададуть кваліфіковану допомогу.

 

Уявіть хоча б на мить вигляд Вашої посмішки!

Задумайтесь над тим, наскільки є цінним здоров’я Ваших зубів?

Лікар –пародонтолог стоматологічної клініки «Дент-Еліт» допоможе зберегти Ваші зуби  здоровими та зробити посмішку неперевершеною!

йй