Лікування зубів у період тимчасового та змінного прикусу.

prikus-2 Перший візит до лікаря-стоматолога повинен відбутися з моменту прорізання зубів. Адже, в більшості випадків мами думають що молочні зуби-то навіщо їх лікувати, всеодно зміняться на постійні. Але, не ліковані тимчасові зуби, що ураженні карієсом та його ускладненнями, можуть вплинути на зачатки постійних зубів, що в подальшому призведе до великих проблем. Потрібно спостерігати за змінною зубів у дитини, адже перші постійні шості зуби не змінюють молочні, а прорізуються поза ними. Коли вони уражуються карієсом мама думає, що це молочні та не лікує їх.

header_05 А дитина уже стає підлітком і питання збереження зубів повинне бути вирішене якнайшвидше. Тому, що зубо - щелепна система розвивається, прикус змінний не сформований і якщо є зруйновані зуби це може призвести до неправильного формування прикусу. Також при наявності карієсу у постійних зубах, в яких мінералізація твердих тканин ще не закінчена, його прогресування буде швидким, що може призвести до ускладнень.

Потрібно слідкувати за гігієною порожнини рота та за тим, чим ми харчуємося. Вживання : coca-colaspritefanta, фаст-фудів згубно впливають на тверді тканини зуба. Уже доведено, coca-colaроз’їдає ржав чину в трубах, тому задумайтесь, який її вплив на зуби та організм в цілому. Замініть ці продукти харчування на більш корисні: слабогазовану воду, кунжут ( в ньому найбільший вміст кальцію), яблука та кисло - молочні продукти.

 

Бажаємо вам красивої посмішки та до зустрічі.

83868019_qphoto77766_2_